Mokėjimas pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą
  Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais
Registruotis → Turiu transliacijos kodą →

Forumas verslo, politikos ir visuomenės lyderiams

Forumo „Vilnius GreenTech“ misija – ne tik suburti ekspertus, verslo, mokslo ir politikos atstovus diskutuoti apie technologinę pažangą ir sprendimus, kurie leidžia kurti žaliąja ekonomika paremtą ateitį, bet ir identifikuoti didžiausią teigiamą įtaką galinčius turėti sprendimus bei skatinti sutarti dėl jų realizavimo ir jiems būtinų lėšų skyrimo. Tikslingai siekti, kad progresas mus supantį pasaulį kuo greičiau keistų į žalesnį, demokratiškesnį ir saugesnį.

Būtent orientavimasis į realius sprendimus, kurie iš tiesų spartina žaliosios ekonomikos kūrimą, didina saugumą ir stiprina demokratiją, daro mūsų forumą išskirtinį. Juk forumų, kuriuose kalbama apie technologijas, yra daugybė, taip pat ir Europos Sąjungoje. Tačiau didelė jų dalis saugumo ir demokratijos atžvilgiu yra akli, nes ignoruoja faktą, kad tuo metu, kai reikia iš tiesų stengtis kurti žalią, demokratišką ir saugų pasaulį, dalis suinteresuotų įtakingų verslo grupių ir valstybių stengiasi šį progresą stabdyti, kad kuo ilgiau gyventume nesaugiame iškastinio kuro amžiuje, o, dalyvaudamos technologijų evoliucijoje, prisidėdamos prie visuomenės ir politinio elito nuostatų formavimo, išnaudodamos visą spektrą geopolitinių, ekonominių ir propagandinių įtakų, siekia, kad senas iškastinio kuro pasaulis būtų kuo lėčiau keičiamas į žalesnį, kad jame ir toliau dominuotų bei savo įtaką didintų energetikos koncernai, artimi diktatūrinėms valstybėms ar tiesiogiai nuo jų priklausomi, kad visa mūsų planeta, ne tik ES pasienis ir Lietuva, būtų nusėta Černobylio katastrofą primenančiais Rusijos pagamintais atominiais reaktoriais.

Esame įsitikinę, kad reikia nebijoti ir susipriešinti su tokia nesaugia ateitimi, nes tik taip galime kurti žalią, demokratišką ir saugią ateitį. Todėl visas pažangias verslo, politikos ir visuomenės jėgas kviečiame vienytis ir bendradarbiauti, kad visi kartu įgyvendintume svarbiausią šio šimtmečio misiją – kuo sparčiau žengti žaliosios ekonomikos kūrimo, demokratijos stiprinimo bei žmonijos gerovės ir saugumo kūrimo keliu.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.